השקעה בביטקוין - קניית ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע וירטואלי, עם חזון גלובלי, כזה שלוקח מהממשלות את הזכות להדפיס אותו. באופן כללי מספר היחידות שלו גדל לפי נוסחה מסוימת ויגיע לסכום מוגבל ידוע מראש כך שאינפלציה היא מוגבלת וידועה מראש. יתרון משמעותי נוסף שלו  שאפשר להעביר אותו מאדם לאדם (או עסק) מבלי תיווך באמצע דבר שגורם להפחתת עלויות משמעותית וכן בלי צורך לשלם דמי המרה למטבע אחר. יתרון

לפני מספר ימים נשאלתי האם לדעתי כדאי להשקיע בביטקוין, אחרי שערכתי סקירה למי ששאל אותי החלטתי להסביר פה את דעתי המבוססת על מקורות אינטרנטים. (כמובן זה לא ייעוץ משום סוג כולשהו). השתמשתי בכלים שזמינים לכולם כך שתוכלו לראות להשתמש בכלים המקובלים באינטרנט בשביל לקבל מידע משמעותי. הכלים מפנים תחילה למדריכים באתר מדריכים הקשור לכל כלי. כלומר אפשר ללמוד בפוסט זה לא רק האם לקנות ביטקוין אלא גם איך להשתמש בכלים לחיפוש טרנדים באינטרנט (לטובת חיפוש נישות, SEO, גוגל אדסנס וכד'). 


הבעיה שבעצם ניצבת בפני השאלה האם לשקול בחיוב השקעה ביטקויין, כלומר האם לקנות ביטקוין היא האם אנשים ישתמשו בו בעתיד. כלומר האם זה יהיה מטבע עובר לסוחר (היום רק מעטים משתמשים בו). אם ישתמשו בו הרבה אנשים ערכו יעלה מחוק ההצע והביקוש, אם ישתמשו בו מעט או לא ישתמשו בו כלל אז הוא יהיה חסר משמעות. כלומר השאלה היא כמה משתמשים בו ומה הצפי לעתיד. 

גוגל טרנדס
ראשית, צריך להסתכל על גוגל טרנדס כמה אנשים חיפשו את הביטוי Bitcoin. ראו גרף

כפי שנראה העניין הולך ופוחת. בדצמבר היו הכי הרבה חיפושים, ולאחר מכן יש ירידה. מעניין לראות בחודשים הקרובים האם הירידה תתייצב או תגדל. בשביל לחשוב שיש שכדאי להשקיע בביטקוין הייתי  מצפה לראות התייצבות או עליה. 

(אפשר גם לחפש את המונח Bitcoin ביחס לUnited States Dollar  כדי לראות האם הירידות תואמות. ראו באתר מדריכים עשינו את זה במדריך גוגל טרנדס. בקיצור אין קורולציה = לא קשור). 

מעניין לראות באיזה מדינות חיפשו במיוחד את המונח Bitcoin. אם תסתכלו במדינות שבהם המצב הכלכלי לא ברור ולא סומכים על הממשלה (שתדפיס יותר מידי כסף) ועל הכסף של המדינה אז שם חיפשו הכי הרבה. זהו נתון מעניין שמראה למה ביטקווין טוב. (אבל זה נושא לפוסט אחר). 

כלי מילות המפתח של גוגל 
כלי מילות המפתח של גוגל הוא כלי מעולה שמספר כמה מחפשים מונח מסוים בכל חודש, ובתקופה. נלך ישר לגרף

אנחנו רואים מגמות דומות, יחד עם זאת אנחנו רואים (במספרים) ש

  • בשיא - חיפשו את המילה Bitcoin שמונה וחצי מיליון חיפושים
  • ואילו באפריל 2014 חיפשו את המילה Bitcoin יותר משני מיליון ארבע מאות אלף חיפושים
ירידה, אבל עדיין הרבה מאוד אנשים מדברים על כך, מחפשים את Bitcoin

חיפוש טרנדים

באתר מדריכים כתבנו מדריך שלם לאיך לחפש טרנדים, הדבר טוב לקידום אתרים, חיפוש נישות ועוד. ראו חיפוש טרנדים.  אראה איך להשתמש בזה.

אמזון
מעניין לראות כמה ספרים נכתבו על Bitcoin. ראו אמאזון Bitcoin. אנחנו רואים שיש לא מעט ספרים שנכתבו בנושא, גם בתקופה האחרונה, אבל אם הנושא היה "מאוד חם" היינו מצפים לראות יותר.

איביי
בואו נסתכל כמה מוצרים נמכרים בנושא, וכמה הם רלוונטים. איביי יספרו לנו על הרלוונטיות של הנושא. ראו Bitcoin איביי. אנחנו רואים שיש הרבה מכירות, שזה סימן טוב. אנשים עוסקים בזה.

נתונים נוספים
מובן שיש נתונים נוספים ראו בחיפוש טרנדים אתרים נוספים שאפשר לבדוק את הנושא. 

שינוי במחיר ה Bitcoin
מחיר ה Bitcoin עלה משמעותית. אין ספק שהמשקיעים הראשונים עשו גם את הכסף שלם (מכמה סנטים הוא כבר הגיע למעל 1000 דולר, וירד). ראו את הגרף

כפי שנראה מי שקנה בהתחלה הרוויח. יחד עם זאת המחיר מראה עכשיו יש תיקון כלפי מעלה בנפחים לא מבוטלים. 

סיכום - האם כדאי לשקול השקעה בביטקוין 


בפוסט הזה הראיתי לכם איך לחפש טרנדים, איך למצוא האם אנשים מדברים על נושא מסוים כמה הוא פופולרי. כפי שנראה כרגע העניין בביטקוין קיים בעולם, אנשים מחפשים את המונח באופן משמעותי. יחד עם זאת יש עדיין אי בהירות האם מטבע ביטקוין יצליח מכיוון שיש ירידה בחיפושים. אם אתם חובבי סיכונים יש לכם מקום במסחר ב ביטקוין, קניית ביטקוין יכולה להיות בשבילכם. אם אתם מחפשים השקעות סולדיות בשלב זה ההשקעה בביטקוין לא בשבילכם. (מובן שזוהי איננה המלצה להשקעה או אי השקעה). 

כל הזכויות שמורות לבלוג בלוגר ולאתר מדריכים

לא מצאתם?

רשומות פופולריות

תוויות

אדסנס (4) אודסק (1) אחסון (1) אחסון אתר (1) איבוק (2) איביי (1) איחסון אתר (4) אימייל (14) אמאזון (2) אנליטיקס (9) אנשי קשר (2) אקספלורר (2) אקספלורר 9 (1) אתר (19) אתר חינם (2) אתר מדריכים (12) אתרים (1) ביטלי (1) ביטקוין (1) בלוג (48) בלוג של גוגל (8) בלוגים (4) בלוגר (109) בניית אתר (33) בניית אתר חינם (8) בניית אתרים (25) בניית אתרים חינם (3) בנייתם אתרים חינם (1) בנית אתר (1) ג'ימייל (12) ג'ימיל (3) ג'מייל (5) גאדג'ט (7) גאדג'טים (7) גוגל (37) גוגל אדווארד (3) גוגל אדוורדס (3) גוגל אדסנס (34) גוגל אנליטיקס (13) גוגל דוק (4) גוגל דוקס (2) גוגל וובממאסטר טול (3) גוגל חיפוש (1) גוגל כרום (12) גוגל סיטס (1) גוגל סייט (16) גוגל סייט בעברית (2) גוגל סייטס (18) גוגל סייטס בעברית (2) גוגל סייסט (1) גוגל פלוס (1) גוגל קלנדר (1) גיבוי (3) גיבויים (5) גימייל (19) גימיל (2) גמייל (8) דומיין (13) דפדפנים (1) הוטמייל (2) הכנסה פסבית (1) הכנסה פסיבית (3) הקמת אתר (7) הרחבות כרום (2) הרחבות לכרום (1) הרחבות פיירפוקס (3) הרצאות (1) וורד (1) וורדפרס (3) וידאו (1) חדשות (2) חינם (2) חיפוש גוגל (3) חשבון גוגל (4) חשבונות גוגל (1) חשובות גוגל (1) טוויטר (1) טפסים (1) יוטיוב (1) יומן אישי (1) יומן גוגל (2) כלי מילות המפתח (1) כלי מילות מפתח (1) כלים (2) כסף (7) כסף באינטרנט (21) כרום (8) כתיבת תוכן (1) לפתוח בלוג (5) מדיה (3) מדריך (12) מדריכי מדיה (2) מדריכים (7) מובי מייקר (1) מייקרוסופט (1) מילות מפתח (4) מיקור חוץ (3) מנוע חיפוש תמונות (1) נישה (1) סטטיסטיקה (11) ססמאות (1) ספרים (2) סרט (2) סרטים (3) עדכוני רסס (7) עדכונים (2) ענן (1) עריכת סרטים (1) פוסט (24) פידברנר (4) פייסבוק (4) פיירפוקס (4) פיירפוקס 4 (1) פרטיות (6) קורס אינטרנטי (1) קורסים (1) קידום אתר (17) קידום אתר חינם (6) קידום אתרים (29) קידום אתרים בגוגל (2) קידום אתרים חינם (15) קיצור כתובות (1) קישורים (7) קניית אתר (1) רשומה (4) רשתות חברתיות (2) שיווק (5) שיווק אתר (6) שיווק אתרים (2) תבניות (3) תגית (9) תוויות (3) תוכן (1) תוכניות שותפים (8) תוכנית שותפים (4) תוסף כרום (1) תוספות כרום (2) תוספות לפיירפוקס (1) תוספות פיירפוקס (2) תוספים לגוגל כרום (2) תוספים לכרום (4) תוספים לפיירפוקס (1) תמונה (4) תמונות (3) תמונות חינם (3) תרגום (3) תשלומים (6) Bitcoin (1) blog (15) blogger (41) css (14) Domain (6) domian (3) e books (2) Elance (1) feedburner (11) Flicker (1) gmail (16) godaddy (6) google + (2) google adsense (15) Google Analytics (7) google calender (3) google chat (1) google docs (1) google site (15) google sites (8) google webmaster tools (3) html (26) ICQ (1) j (1) nofollow (1) oDesk (1) RSS (12) seo (10) seo קידום אתרים חינם; קידום אתרים (2) SMS (1) Windows Movie Maker (1) wix (1) youtube (1)

ארכיון הבלוג